Partnerstwa, które napędzają wzrost

Nasza globalna sieć marketingu afiliacyjnego pozwala reklamodawcom i wydawcom różnej wielkości rozwijać ich biznes online.
Image

25.000+

reklamodawców
Image

270.000+

aktywnych wydawców
Image

200

milionów sprzedaży w 2022 r.
Partnerstwa, które napędzają wzrost mobile image

Solutions

Rozwiązania dla reklamodawców

Dzięki połączeniu zaawansowanych technologii oraz doświadczenia w zakresie zarządzania kampaniami online, łączymy reklamodawców i agencje z użytkownikami na całym świecie.

Rozwiązania dla wydawców

Zarówno największym wydawcom, jak i początkującym blogom i startupom umożliwiamy nawiązywanie korzystnych relacji partnerskich z najbardziej znanymi markami na świecie.

Wybierz ofertę platformy Awin, która jest odpowiednia dla Twojej firmy

Nasza platforma afiliacyjna pozwala zaspokoić potrzeby każdej firmy— zarówno małych podmiotów, które chcą rozpocząć program afiliacyjny i dotrzeć do nowych klientów, jak i globalnych marek, szukających sposobów na rozszerzenie działalności marketingowej w Internecie.

Awin Access

Awin Access zawiera wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia prostego, opłacalnego i samodzielnie zarządzanego programu afiliacyjnego bez utrudnień związanych z realizacją długoterminowej umowy.

200 PLN (+ VAT) miesięcznie + opłata za tracking

Dowiedz się więcej

Awin Accelerate

Awin Accelerate udostępnia dodatkowe funkcje umożliwiające prowadzenie zaawansowanego programu oraz zautomatyzowane rozwiązania, które ułatwiają wykonywanie codziennych zadań związanych z obsługą programu afiliacyjnego.

Awin Advanced

Awin Advanced zawiera wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia programu opartego na danych, łącznie z dopasowanymi raportami umożliwiającymi uzyskiwanie kompleksowych wyników i przeprowadzanie zaawansowanej optymalizacji.

Newsy i wydarzenia

Współpraca Awin z BrandSwap i Tyviso pozwala sprzedawcom płynnie integrować się z usługami prezentów przy zakupach i rozwijać programy nagród dla klientów.
Image

Odkryj Awin's Power 100

Awin Report 2023: Power 100 przedstawia wybranych partnerów afiliacyjnych na naszej globalnej platformie na każdym rynku i w każdym sektorze. Łącznie wygenerowanili oni 4,9 miliarda dolarów przychodu i 56 milionów sprzedaży dla swoich reklamodawców tylko w 2022 roku. Niech #Power100 pomoże Ci rozwinąć Twoją markę dzięki marketingowi partnerskiemu.